Meyve Öğütücü

Meyve Öğütücü
Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65

Meyve Öğütme ve Sıkma Presi

Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı bulunmaktadır. Toptan satışımız vardır.

MEYVE ÖĞÜTME MAKİNASI İLE MEYVE SIKMA PRES MAKİNASI
Meyve Değirmeni
Arhavi sanayi sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın. Meyve öğütme makinası ile her türlü meyveyi istenilen oranda inceltebilirsiniz. (Hayvan yemi için de öğütme ve kıyma makinesi olarak  kullanılabilir.) Tercihe göre motursuz manüel kullanıma uygun imalat yapılmaktadır. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır.
Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi pres makinasında sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. İkinci aşamada meyve sıkma pres ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz… Meyve değirmeni  meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan bıçak ve merdaneleri farklıdır.
ÖZELLİKLER

Üzüm, armut, elma, kivi, Trabzon hurması, domates, ayva kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar, portakal, limon, mandalina, gibi meyve ve sebzelerin inceltilerek kurutulmasına veya sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede pekmez yapımında veya şarap üretiminde kullanabilirsiniz. Sıkma presi burgulu manüel ve hidrolik pistonlu olarak siparişe göre üretilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz. pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantesi için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, her evde bulunması gereken bir çihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.
220 Voltla çalışan elektrikli bir motor meyve doğrama ve kıyma merdanesi ile çalışan sanayi tipi mikser de denilebilen üstünde meyveyi yünlendiren haznesiyle, kolayca kullanılabilen bir ev aletidir.
İnceltilen yaş meyve çuval içerisine uygum miktarda konularak, sıkma kolunun çevirilmesi ile sikıştırıldıkça içindeki meyve suyunu hem süzecek hemde ayıracaktır.Eğer şarap veya pekmez yapımında kullanılacaksa, üzüm de sıkılmazdan önce makinada inceltilebilir. Elde edilecek ürün ve işlenecek meyveye göre yol ve yöntemler konusunda bilgi ve teknik destek verilmektedir. Siparişlerinizi bekliyoruz.
Ali Batum (sanayi sitesi başkanı)
Batumoğlu otomotiv Ltd. Şti Sanayi sitesi A Blok No: 12

 Artvin
Cep…: (0544) 722 56 69
Tel…: (0466) 312 56 69 – 312 26 04

Meyve Suyu Sıkma Makinesi, meyve öğütme makinası, Meyve Suyu İmalatı için Meyveleri öğütmek, ezmek,  Meyve Sıkmak Konsantre Meyve Suyu İmalatı, meyve suyu imalatında kullanılan makinelerimizdir. Makinelerimiz Gıda İmalat Standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. biber domates salça imalatı makinası olarakda kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir